انواع سکوبندی آزمایشگاه

انواع سکوبندی آزمایشگاه

انواع سکوبندی آزمایشگاه عبارتند از سکوبندی یکطرفه و سکوبندی دو طرفه که بر اساس نیازهای یک آزمایشگاه و مساحت آزمایشگاه تصمیم گرفته میشود که از کدام مدل از سکوبندی باید استفاده شود. شرکت نانو تجهیز در تصمیم گیری در مورد استفاده از انواع سکوبندی های آزمایشگاهی ابتدا نظر کارفرما را پرسیده و نیازسنجی های اولیه از کارفرما انجام میشود. سپس با مشاوره و طی گفتگویی با توجه به تجربه و تخصص بالای ما در امر سکوبندی آزمایشگاهی نیاز اصلی آزمایشگاه به دست می آید و با صحبتی که با کارفرما انجام می شود همان مدل از سکوبندی اجرا می شود.

انواع سکوبندی آزمایشگاهی :

1- سکوبندی یکطرفه :

این مدل از سکوبندی آزمایشگاهی ساده تر می باشد و در اصطلاح میزبندی انجام می شود. به طوری که میز کار برای افراد آزمایشگاه تعبیه می شود و در این مدل از سکوبندی میزهایی برای قرارگیری دستگاه های آزمایشگاهی تعبیه می شود و محل هایی نیز برای نگهداری مواد آزمایشگاهی ایجاد میشود. همچنین جایگاه میز شستشو و دوش چشم شوی نیز در نظر گرفته می شود.

2- سکوبندی دوطرفه :

این مدل از سکوبندی آزمایشگاهی که به آن سکوبندی جزیره ای یا میز وسط آزمایشگاه نیز گفته میشود ، علاوه بر مدل قبلی که دقیقا مثل سکوبندی یک طرفه می باشد و در آن از میزها برای قرار گیری دستگاه ها و مواد آزمایشگاهی استفاده میشود، میزهایی نیز در وسط آزمایشگاه دارند که از مزایای آن دسترسی به میز از دو سمت آن می باشد که برای بعضی از آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر آن زیبایی آزمایشگاه را نیز بیشتر می کند و همچنین امنیت استفاده از دستگاه های آزمایشگاهی را نیز بالا می برد.

 

برای مشاوره رایگان و انجام سکوبندی آزمایشگاهی لطفا با شماره های شرکت تماس حاصل نمائید :

 

تلفن های شرکت :
66944591 – 021
66944684 – 021
66941454 – 021

موبایل :
09127922506
09034211325

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *